2021-06-05

Peregrynacja obrazu Świętej Rodziny

W dniach 11-12 czerwca w naszej parafii przeżywać będziemy peregrynację obrazu Świętej Rodziny.

PROGRAM PEREGYNACJI

Piątek, 11 czerwca

18.30    – nabożeństwo czerwcowe i oczekiwanie na przybycie obrazu

19.00     – Msza św. pod przewodnictwem bpa Andrzeja Suskiego

20.30     – Różaniec (tajemnice radosne) – o świętość rodzin (prowadzą Róże z Gostkowa i Tylic)

21.30     – czuwanie modlitewne z możliwością spowiedzi

24.00     – zakończenie czuwania

Sobota, 12 czerwca

9.00     – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP z modlitwą w intencji narzeczonych

9.30     – Różaniec (tajemnice światła) – w intencji osób samotnych, wdów i wdowców (prowadzi Franciszkański Zakon Świeckich)

11.00     – nabożeństwo z błogosławieństwem dzieci oraz kobiet w stanie     błogosławionym

13.00     – Msza św. ślubna

14.00     – Różaniec (tajemnice chwalebne) – w intencji chorych i cierpiących, bezrobotnych i umierających (prowadzą Róże z Turzna i Kamionek)

15.00     – Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji małżeństw przeżywających kryzys i zagrożonych rozbiciem

16.00     – nabożeństwo czerwcowe

16.30     – Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i pożegnanie obrazu. Podczas Mszy św. poświęcenie wizerunków Świętej Rodziny.