2021-08-06
Madonna z Gostkowa /fot. Jakub Stokłosa/

Wieczór uwielbienia w Wigilię Wniebowzięcia NMP

Zapraszamy na Wieczór uwielbienia, który odbędzie się w ramach świętowania uroczystości Wniebowzięcia NMP.

Tegoroczne obchody ku czci Matki Bożej rozpoczną się w kościele w Gostkowie już w sobotę (14 sierpnia) w Wigilię Uroczystości.

O godz. 18.00 Eucharystia z homilią, a po niej Wieczór uwielbienia, podczas którego posługę muzyczną pełnić będzie grudziądzka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Wypłyń na głębię".

Centralne uroczystości odbędą się w niedzielę 15 sierpnia o godz. 12.00. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Andrzej Kowalski, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej oraz proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia Chrystusa, którego przynosi i do którego prowadzi nas Maryja.
ks. Paweł Borowski