2022-01-27

Kursy dla narzeczonych

Ważna informacja dla narzeczonych. W parafii NMP Częstochowskiej w Toruniu (ojcowie paulini) odbywają się kursy przedmałżeńskie.

Drodzy narzeczeni pamiętajcie, że ukończenie kursu jest koniecznym elementem Waszego przygotowania do ślubu. Planując wesele nie zapominajcie o sprawach najważniejszych i nie odkładajcie kursu na "potem" lub "później". Pomyślcie o tym już teraz!

Najbliższy kurs rozpocznie się w piątek 4 lutego o godz. 18:00. Kurs składa się z 3 spotkań weekendowych tj. piątki 4,11 i 18 lutego w godz. 18:00 – 20:30 oraz w soboty 5,12 i 19 lutego w godz. 9:00 do 15:00. Koszt kursu to 250 zł od pary.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 667 604 580 oraz pod email: poradnia.paulini.toruń@gmail.com lub na stronie FB: Nie?Dopasowani.

Na koniec kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie, które potwierdza odbycie kursu przedmałżeńskiego.

Na plakacie informacje o terminach kursów w marcu, maju i czerwcu.