2023-08-16

Dożynki parafialne

27 sierpnia w naszej parafii przeżywać będziemy dożynki parafialne. Zapraszamy wszystkich do wspólnego dziękczynienia za plony.

Dożynki rozpoczną się Mszą św. o godz. 11.30 w kościele parafialnym w Gostkowie. Po Mszy św. nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na plac festynowy przy remizie OSP w Gostkowie.

Festyn rozpocznie się od przekazania chleba dożynkowego, który zostanie rozdzielony między uczestnikami.

Nie zabraknie smacznego jadła przygotowanego przez Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia Szarotki i mieszkanki parafii oraz przez strażaków.

Dla dzieci wiele atrakcji: dmuchańce, gofry, wata cukrowa, lody, malowanie twarzy, malowanie na szkle i sadzenie kwiatków.
Do wygrania wiele ciekawych nagród.

Co jeszcze?
- stoiska z rękodziełem;
- przedstawienie kabaretowe "Komisja biesiadna" w wykonaniu aktorów teatru "Baj pomorski";
- patańcówka z muzyką na żywo i nauką tańców;
- koncert Narcyzza;
- zabawa taneczna z DJ Wajderem;

Będą z nami: i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy!